Dopyt po kvalite v oblasti financií rastie aj na Slovensku, preto spoločnosť Swiss Life Select prináša do tejto oblasti profesionalitu, inovácie, digitalizáciu a unikátne produktové riešenia. Naši kolegovia sú progresívni ľudia, ktorí sa pozerajú do budúcnosti, majú radi výzvy a sú orientovaní na výsledky. Baví ich práca s ľuďmi a pre ľudí, ktorým každý deň pomáhajú žiť život podľa vlastných predstáv. Vyberte si aj vy kariéru s budúcnosťou.

Čo vám ponúkame

Hľadáme progresívnych ľudí, ktorí majú radi výzvy

Nils Frowein, CEO Swiss Life International

Zistiť viac

Ponúkame profesionalitu, inovácie a digitalizáciu

František Dragúň, predseda predstavenstva a CEO

Zistiť viac

Hodnoty švajčiarskej finančnej skupiny Swiss Life

 • trust.svg

  Podporujeme individualitu

  Poznáme našich klientov a rozumieme ich potrebám. Podporujeme ich, aby sa vedeli správne rozhodnúť v širokom spektre flexibilných riešení.

 • Mann-Frau-Familie.svg

  Budujeme dôveru

  Cieľom našej práce je bezstarostný život našich klientov. Zameriavame sa na to, aby ich celoživotný postoj charakterizoval pozitívny prístup k životu.

 • Vorsorgen.svg

  Preukazujeme spoľahlivosť

  Starostlivosť o klientov je založená na know-how a dlhoročných skúsenostiach. Konáme zodpovedne, aby sme boli vždy ich dôveryhodnými partnermi.

Aj vám ponúkame kariéru s budúcnosťou

Ste bankár pre prémiových či privátnych klientov?

Pracovníci bánk majú obchodné plány, ktoré sa neustále zvyšujú, no ich finančné ohodnotenie tomu často nezodpovedá. Ak aj vás hnevajú platy obmedzené stropom, ktoré nikdy nebudú zodpovedať vašim schopnostiam, skúste zmenu. Pridajte sa k nám. U nás žiadne príjmové limity neexistujú. Dostanete aj slobodu v produktoch, ktorú vám konkrétna banka nikdy neposkytne. Získate tak istotu, že klientom dávate naozaj to najlepšie riešenie.

Ste finančný sprostredkovateľ?

Inovácie si vyžadujú neustále investície. Kto neinvestuje, ten stráca náskok. Veľa lokálnych firiem zápasí s nedostatkom kapitálu na neustály rozvoj. A v konečnom dôsledku na to doplácate vy, ako finančný sprostredkovateľ. Swiss Life je silná švajčiarska finančná skupina so 160-ročnou tradíciou, ktorá masívne investuje do rozvoja a nadnárodných projektov. My na Slovensku tak môžeme benefitovať z nástrojov, ktoré sa tvoria napríklad pre celú strednú a východnú Európu. 

Ste obchodný zástupca?

Ste skúsený obchodný zástupca, no váš biznis dramaticky zasiahla koronavírusová kríza? Obchodné zručnosti a umenie práce s ľuďmi sú skvelými predpokladmi na to, aby ste boli úspešný aj vo financiách. Po odbornej stránke vás všetko potrebné naučíme. Získate tak možnosť nielen neobmedzeného zárobku, ale aj znalosti, ktoré vám pomôžu upratať si vlastné osobné financie, efektívne plánovať budúcnosť a žiť život podľa vlastných predstáv.

Ste podnikateľ?

Ak áno, tak to určite poznáte. Vysoké vstupné náklady, neustále naťahovačky s úradmi, či vymáhanie neuhradených faktúr. Nič z toho u nás nezažijete. Pustiť sa do podnikania s nami môžete aj bez vstupného kapitálu. Máme jasný výplatný termín a vy vopred viete, koľko peňazí v danom mesiaci dostanete. A sila švajčiarskej finančnej skupiny Swiss Life je vám vždy a v každom prípade oporou. Tak to skúste a zažite život podľa vlastných predstáv.

Nechajte nám kontakt. Ozveme sa vám

Aj vy môžete žiť život podľa vlastných predstáv, tak ako naši kolegovia

Splnil sa mi sen o usadlosti s koňmi

Andrea Pramhas, top obchodníčka Swiss Life Select Österreich

Zistiť viac

Človek by sa nemal spoliehať len na talent

Jozef Beständig, top obchodník v Swiss Life Select Slovensko

Zistiť viac
pavol grajcár
Pavol Grajcár

oblastný riaditeľ

Profesia finančného sprostredkovania je o dlhodobom vytváraní majetku pre koncového klienta. Zároveň by mala byť o dlhodobej spokojnosti samotného sprostredkovateľa. V Swiss Life Select vnímam, že procesy, nástroje a najmä filozofia firmy je nastavená tak, že maximálne podporuje naplnenie týchto dvoch základných cieľov.

klaudia hlaváčová
Klaudia Hlaváčová

exkluzívna finančná sprostredkovateľka

Vďaka digitálnej podpore Swiss Life Select mám pri sebe vždy spoľahlivého partnera, ktorý ma odbremení od zbytočnej administratívy a zároveň ma neustále udržuje v obraze ohľadom produktových noviniek a diania na finančnom trhu. Ušetrený čas tak môžem venovať sebe a svojej rodine, čo je pre mňa nesmierne dôležité.

matej šály
Matej Šály

oblastný riaditeľ

Swiss Life Select nám poskytuje výborné zázemie a skvelú stratégiu, kde je kariéra na dosah a nie je len napísaná na papieri. Máme kvalitné prostredie pre spolupracovníkov a samozrejme profesionálne poradenstvo pre klientov aj vďaka digitálnym nástrojom.

lucia mičková
Lucia Mičková

exkluzívna finančná sprostredkovateľka

Pojmy ako rodina Swiss Life Select a filozofia spoločnosti "Žiť život podľa vlastných predstáv" nie sú len prázdne slová. Všetci spolupracujú na rovnakom cieli - centrála a obchod, riaditeľstvá medzi sebou, manažéri a obchodníci - všetci sú ochotní si navzájom pomôcť a odovzdať skúsenosti.

Nechajte nám kontakt. Ozveme sa vám

Voľné pracovné pozície

Manažér

Chcete si vytvoriť vlastný tím a budovať spolu s ním vlastné podnikanie? Táto pozícia je určená práve pre vás. Zanechajte nám svoj kontakt, aby sme sa s vami mohli čím skôr spojiť.

Premium konzultant

Chcete budovať vlastné podnikanie a stať sa expertom vo svete financií? Staňte sa premium konzultantom. Zanechajte nám svoj kontakt, aby sme sa s vami mohli čím skôr spojiť.