Swiss Life Select je šanca pre každého, kto si chce vybudovať vlastné podnikanie. Ponúkame švajčiarske know-how, ktoré vychádza z dlhoročných skúseností na finančných trhoch.

Istota v podnikaní

Podnikanie je výzva. A to nielen počas recesie. Stále existujú firmy, ktoré s platbami nikdy nemeškajú a podporujú svojich obchodníkov. Ktorých silné finančné zázemie ponúka stabilitu a istotu aj v tých najťažších podmienkach.

Istota v inováciách

Svet finančného sprostredkovania sa digitalizuje. Stále existujú firmy, ktoré aj v zložitej situácii v ekonomike masívne investujú do online nástrojov.

Istota vo financiách 

Svet smeruje do recesie, ktorá zasiahne aj Slovensko. Preto je dôležité mať poriadok vo financiách. Naučte sa rozumieť práci s peniazmi a plánovať svoju budúcnosť od tých najlepších.

Istota v riešeniach

Svet financií nie je o produktoch. Nedá sa ohraničiť jednou bankou, či poisťovňou. Nezväzujte si ruky. Stále existujú firmy, ktoré ponúkajú individuálny prístup ku klientom.

Manažér s vlastným tímom

Chcete si vytvoriť vlastný tím a budovať spolu s ním vlastné podnikanie? Táto pozícia je určená práve pre vás. Zanechajte nám svoj kontakt, aby sme sa s vami mohli čím skôr spojiť.

Samostatný finančný agent

Chcete budovať vlastné podnikanie a stať sa expertom vo svete financií? Staňte sa finančným agentom. Zanechajte nám svoj kontakt, aby sme sa s vami mohli čím skôr spojiť.