Swiss Life Select je šanca pre každého, kto si chce vybudovať vlastné podnikanie. Ponúkame švajčiarske know-how, ktoré vychádza z dlhoročných skúseností na finančných trhoch.

Pracovať podľa vlastných predstáv

pavol grajcár
Pavol Grajcár

oblastný riaditeľ

Profesia finančného sprostredkovania je o dlhodobom vytváraní majetku pre koncového klienta. Zároveň by mala byť o dlhodobej spokojnosti samotného sprostredkovateľa. V Swiss Life Select vnímam, že procesy, nástroje a najmä filozofia firmy je nastavená tak, že maximálne podporuje naplnenie týchto dvoch základných cieľov.

klaudia hlaváčová
Klaudia Hlaváčová

exkluzívna finančná sprostredkovateľka

Vďaka digitálnej podpore Swiss Life Select mám pri sebe vždy spoľahlivého partnera, ktorý ma odbremení od zbytočnej administratívy a zároveň ma neustále udržuje v obraze ohľadom produktových noviniek a diania na finančnom trhu. Ušetrený čas tak môžem venovať sebe a svojej rodine, čo je pre mňa nesmierne dôležité.

matej šály
Matej Šály

oblastný riaditeľ

Swiss Life Select nám poskytuje výborné zázemie a skvelú stratégiu, kde je kariéra na dosah a nie je len napísaná na papieri. Máme kvalitné prostredie pre spolupracovníkov a samozrejme profesionálne poradenstvo pre klientov aj vďaka digitálnym nástrojom.

lucia mičková
Lucia Mičková

exkluzívna finančná sprostredkovateľka

Pojmy ako rodina Swiss Life Select a filozofia spoločnosti "Žiť život podľa vlastných predstáv" nie sú len prázdne slová. Všetci spolupracujú na rovnakom cieli - centrála a obchod, riaditeľstvá medzi sebou, manažéri a obchodníci - všetci sú ochotní si navzájom pomôcť a odovzdať skúsenosti.

Benefity u nás nie sú žiadne klišé

28

Flexibilný pracovný čas je u nás samozrejmosťou. Len vy rozhodnete kedy budete pracovať a kedy budete čas venovať svojim koníčkom, rodine alebo napríklad štúdiu.

06

Využite vzdelávanie, ktoré prináša výsledky. Ponúkame vám podporu interných a externých lektorov a je len na vás, či si vyberiete manažérsku alebo expertnú cestu.

25

Pracujte pre spoločnosť, ktorá patrí do finančnej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje profesionálnej finančné služby už 160 rokov. Standard & Poor's potvrdila v júni 2020 Swiss Life Ltd. rating finančnej sily na úrovni "A+ so stabilným výhľadom".

14

Môžete sa spoľahnúť na zárobok 900 až 3 500 eur mesačne. Limity u nás neexistujú, takže ak sa zaradíte medzi tých najlepších, bude to aj niekoľkonásobne viac.

chatbot-16k9-02

Vyskúšajte si prvé kolo pohovoru online

Hlavné dôvody, prečo pracovať pre nás

Nils Frowein, CEO Swiss Life International

Istota v podnikaní

Podnikanie je výzva. A to nielen počas recesie. Stále existujú firmy, ktoré s platbami nikdy nemeškajú a podporujú svojich obchodníkov. Ktorých silné finančné zázemie ponúka stabilitu a istotu aj v tých najťažších podmienkach.

Istota v inováciách

Svet finančného sprostredkovania sa digitalizuje. Stále existujú firmy, ktoré aj v zložitej situácii v ekonomike masívne investujú do online nástrojov.

Istota vo financiách 

Svet smeruje do recesie, ktorá zasiahne aj Slovensko. Preto je dôležité mať poriadok vo financiách. Naučte sa rozumieť práci s peniazmi a plánovať svoju budúcnosť od tých najlepších.

Istota v riešeniach

Svet financií nie je o produktoch. Nedá sa ohraničiť jednou bankou, či poisťovňou. Nezväzujte si ruky. Stále existujú firmy, ktoré ponúkajú individuálny prístup ku klientom.

Manažér s vlastným tímom

Chcete si vytvoriť vlastný tím a budovať spolu s ním vlastné podnikanie? Táto pozícia je určená práve pre vás. Zanechajte nám svoj kontakt, aby sme sa s vami mohli čím skôr spojiť.

Premium konzultant

Chcete budovať vlastné podnikanie a stať sa expertom vo svete financií? Staňte sa premium konzultantom. Zanechajte nám svoj kontakt, aby sme sa s vami mohli čím skôr spojiť.