FiLiP (Financial Life Planner) je klientsky portál na správu peňazí a majetku, ktorý vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Môžete ho využívať ako webový portál, alebo ak chcete mať dôležité dokumenty a informácie vždy po ruke, stiahnite si mobilnú aplikáciu FiLiP a to úplne zadarmo.

Mobilná aplikácia FiLiP finančné sprostredkovanie

Mobilná aplikácia FiLiP

Mobilná aplikácia FiLiP (Financial Life Planner) vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Je dostupný pre operačné systémy Android a iOS a jeho používanie je bezplatné.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Webový portál FiLiP

Klientky portál FiLiP (Financial Life Planner) vám uľahčí plánovanie vašej budúcnosti či starostlivosti o váš majetok. S klientskym portálom FiLiP získate prehľad vo svojich financiách zadarmo.

Zavolajte_nam_opt

Potrebujete poradiť?

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Naši finanční agenti sa pozrú na vyše financie komplexne a navrhnú vám riešenia, ktoré vám pomôžu žiť život podľa vlastných predstáv.

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí žijú život podľa vlastných predstáv

Mladým stačí, aby si sporili málo, aby mali zaujímavý dôchodok.

Tlačové správy

Dôležitá informácia pre mladých: Stačí málo peňazí, aby ste si našetrili na zaujímavý dôchodok

Predstavte si, že máte možnosť pravidelne investovať desatinu svojho príjmu iba počas desiatich rokov. Kedy by ste s tým mali začať, aby ste si našetrili na zaujímavý dôchodok?

Čítať ďalej
Dušan Moskaľ našiel vďaka práci finančného sprostredkovateľa ideálny work-life balance.

Životné témy

Dušan Moskaľ: „Vytvoríš si pasívny príjem, ktorý ti pípne na účet, aj keď celý mesiac nepracuješ“

Dušan Moskaľ, Exkluzívny finančný sprostredkovateľ Swiss Life Select robí finančného sprostredkovateľa od vysokej školy. Dnes namiesto práce 12/7 našiel work-life balance - pol roka pracuje a pol roka cestuje. Vďaku za svoj úspech prejavuje tak, že pomáha prostredníctvom charitatívnej organizácie Lions Club tým, ktorí to najviac potrebujú.

Čítať ďalej
Vnuk a stará mama sa tešia, že existuje spôsob, ako by mohli mať obaja vyšší dôchodok.

Tlačové správy

Vyšší dôchodok pre mladých z II. piliera a udržateľnejší dôchodok pre starších z I. piliera

Nevýhodou druhého piliera je, že efekty zloženého úročenia, ktoré zabezpečia veľa peňazí na dôchodky, sa prejavia až po veľmi dlhom čase. Nevýhodou prvého piliera, že potrebuje vyzbierať veľa peňazí v súčasnosti, čo v rámci odvodov ide na úkor druhého piliera. Čo ak by ale odvody boli prerozdelené inak pri mladých a starších sporiteľoch?

Čítať ďalej
ako by mal štát skutočne pomáhať s bývaním_opt

Tlačové správy

Ako by mal štát skutočne pomáhať Slovákom s bývaním

Avizovaná podpora vlády pre ľudí, ktorým výrazne narástli úroky na hypotéke, je len zanedbávanie podpory bývania na Slovensku. Radšej by sa mala vláda zamerať na prevenciu vo forme štátnej prémie pri stavebnom sporení, podporu nájomného bývania či administratívnu podporu developerov pri bytovej výstavbe.

Čítať ďalej
Manželia hľadajú spôsob, ako si znížiť splátku po zvýšení úrokovej sadzby hypotéky.

Tlačové správy

Ako si znížiť splátku, keď vám banka zvýši úrok na hypotéke?

Banky zvyšujú sadzby hypoték. V priebehu niekoľkých dní upravili sadzby tri banky. V reči čísel to znamená, že na splácanie 100-tisícovej hypotéky je potrebné pripraviť o desať až štyridsať eur mesačne viac.

Čítať ďalej
Záleží, ako budete sporiť svojim deťom na budúcnosť.

Tlačové správy

Záleží na tom, kde a ako sporíte deťom na budúcnosť

Niekto začne s budovaním finančného piliera pre potomka hneď s jeho príchodom na svet. Iný si jeho dôležitosť uvedomí po nejakom čase a ďalší sa zobudí až krátko pred tým, ako dieťa peniaze potrebuje. Pritom dĺžka trvania sporenia pre deti je rozhodujúcim parametrom.

Čítať ďalej
FiLiP, Android, iOS, Apple, portál FiLiP, FiLiP portál, zadarmo, bezplatný, filip, portal filip, filip portál, filip portal, online portál filip, online portal filip, FiLiP portal, portál FiLiP online, portal filip online, klientska zóna Swiss Life Select Slovensko, klientska zona Swiss Life Select Slovensko, zóna pre klientov, zona pre klientov, finančný portál zadarmo, financny portal zadarmo, finančný portál zdarma, financny portal zdarma, zadarmo portál na financie, zadarmo portal na financie, klientska zóna pre neklientov, klientska zona pre neklientov, portál filip zadarmo, portal filip zadarmo, zdarma, bezplatny, bezplatná aplikácia, bezplatna aplikacia, bezplatná mobilná aplikácia, bezplatna mobilna aplikacia, bezplatne sa zaregistrujte, zadarmo sa zaregistrujte, zaregistrujte sa zadarmo, zaregistrujte sa bezplatne, bezplatný finančný portál, bezplatny financny portal, investičný portál, investicny portal, investičná zóna, investicna zona, investičný portál zadarmo, investicny portal zadarmo, investičný portál zdarma, investicny portal zdarma, bezplatný investičný portál, bezplatny investicny portal, investície zadarmo, investicie zadarmo, ako zbohatnúť, ako zbohatnut, ako rýchlo zarobiť, ako rychlo zarobit, ako zarobiť, ako zarobit, ako rýchlo zbohatnúť, ako rychlo zbohatnut, kde zbohatnúť, kde zbohatnut, kde rýchlo zarobiť, kde rychlo zarobit, kde zarobiť, kde zarobit, kde rýchlo zbohatnúť, kde rychlo zbohatnut, najvyšší výnos, najvyssi vynos, najvyší výnos, najvysi vynos, najviší vínos, najvisi vinos, výnos, vynos, vínos, vinos, ako richlo zbohatnut, ako ríchlo zbohatnúť, kde ríchlo zbohatnúť, kde richlo zbohatnut, kde ríchlo zarobiť, kde richlo zarobit, zarobiť, zabobiť, zarobyť, zarobyt, ako sa stať milionárom, ako sa stat milionarom, milionári, milionari, chcem byť milionárom, chcem byt milionarom, chcem biť milinárom, chcem bit milionarom, chcem byť milijonárom, chcem byt milijonarom, milijonár, milijonar, ako sa stať miliojonárom, ako sa stat miliojonarom, rýchle prachy, rychle prachy, rýchle peniaze, rychle peniaze, ríchle prachi, richle prachi, ríchle peniaze, richle peniaze, peňjaze, penjaze, potrebujem peňjaze, potrebujem penjaze, chcem peňjaze, chcem penjaze, rýchle peňjaze, rychle penjaze, ríchle peňjaze, richle penjaze, peňeži, penezi, veľa peňazí, vela penazi, veľa peňazý, vela penazy, chcem peňaze, chcem penaze, potrebujem peňaze, potrebujem penaze, potrebujem eurá, potrebujem eura, chcem eurá, chcem eura, rýchle eurá, rychle eura, potrebujem evrá, potrebujem evra, eurá, eura, euro, éur, eur, eurový účet, eurovy ucet, účet v eurách, ucet v eurach, euri, eury, éury, éuri, bezplatne, bezplatné, zadarmo, bez peňazí, bez penazi, som bez peňazí, som bez penazi, nemám peniaze, nemam peniaze