FiLiP (Financial Life Planner) je klientsky portál na správu peňazí a majetku, ktorý vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Môžete ho využívať ako webový portál, alebo ak chcete mať dôležité dokumenty a informácie vždy po ruke, stiahnite si mobilnú aplikáciu FiLiP a to úplne zadarmo.

FiLiP - prihlásenie

FiLiP - registrácia

FiLiP - mobilná aplikácia

V mobile alebo na webe

Mobilná aplikácia FiLiP finančné sprostredkovanie

Mobilná aplikácia
FiLiP

Mobilná aplikácia FiLiP (Financial Life Planner) vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Je dostupný pre operačné systémy Android a iOS a jeho používanie je bezplatné.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Webový portál
FiLiP

Klientky portál FiLiP (Financial Life Planner) vám uľahčí plánovanie vašej budúcnosti či starostlivosti o váš majetok. S klientskym portálom FiLiP získate prehľad vo svojich financiách zadarmo.

Preskúmajte všetky možnosti FiLiPa

Výhody ocenenia nehnuteľnosti cez FiLiPa

Výhody ocenenia nehnuteľnosti cez FiLiPa

Získajte to najdetailnejšie online ocenenie vašej nehnuteľnosti cez portál FiLiP. Dostupné pre všetkých a zadarmo - stačí sa zaregistrovať. Ocenenie nehnuteľnosti online nebolo nikdy jednoduchšie. Pozrite si vzorové ocenenie.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Ako si aktivujete konto vo FiLiPovi

Financial Life Planner teda FiLiP vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Tu nájdete postup pre aktiváciu konta FiLiP.

Kontaktujte nás

Potrebujete
poradiť?

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Naši finanční agenti sa pozrú na vyše financie komplexne a navrhnú vám riešenia, ktoré vám pomôžu žiť život podľa vlastných predstáv.

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí žijú život podľa vlastných predstáv

Začnite si sporiť a k štátnemu dôchodku si môžete prilepšiť 100 či 200 eur.

Tlačové správy

Ako si k štátnemu dôchodku prilepšiť o 100 či 200 eur?

Neriešiť peniaze je snom asi každého. Možnosť míňať bez obmedzovania sa aj na dôchodku je viac ako sen. Smutná správa je, že na dosiahnutie tohto stavu treba myslieť ideálne už od mlada a treba k tomu vlastné pričinenie. Výška dôchodku je len v rukách každého z nás.

Čítať ďalej
Senior naletel podvodníkom. Čo má teraz robiť?

Tlačové správy

Seniori, poradíme vám ako nenaletieť podvodníkom

„Ahoj babi, to som ja, tvoj vnuk. Mám problém a potrebujem peniaze. Nemôžem sa zastaviť osobne, preto posielam za tebou kamaráta. Daj ich jemu. Ďakujem.“ Ide síce o zjednodušený no čoraz častejšie sa objavujúci obsah telefonátov, ktoré dostávajú dôchodcovia. Ide o podvod, ktorého cieľom je pod emočným a časovým tlakom vymámiť od nich peniaze.

Čítať ďalej
Anna von Boeticher sa potápa do hĺbky 125 metrov, bez fľaše stlačeného vzduchu a dokáže zadržať dych na šesť minút a dvanásť sekúnd.

Životné témy

Freediverka Anna von Boetticher: Každý ponor je cesta do vlastného vnútra

„Keď sa ponoríte, čelíte extrémnym podmienkam sveta okolo seba, a to vás úplne oddelí od všetkého. Meriate si sily s hĺbkou, vodou. Testujete seba, svoje telo, svoju myseľ. A vlastné hranice“, vymenúva Anna von Boetticher.

Čítať ďalej
Študenti môžu nechať svoje peniaze z brigády zarábať.

Tlačové správy

Študenti, po brigáde môžete nechať svoje peniaze zarábať

Leto je čas brigád a príležitostných zárobkov študentov. Nezáleží na tom, či príjmy budú plynúť z manuálnej, administratívnej alebo kreatívnej práce, záleží na tom, ako študenti získané peniaze použijú.

Čítať ďalej
Slováci potrebujú bývať, preto majú množstvo otázok ohľadom hypoték.

Tlačové správy

Refixácia alebo refinancovanie? 3-ročný alebo 10-ročný fix? Toto sú odpovede na najčastejšie otázky o hypotékach

Štatistiky ukazujú, že trh s hypotékami začína rásť. Či ide iba o malú zmenu alebo začiatok nového trendu ukážu najbližšie mesiace. Fakt je, že ľudia potrebujú niekde bývať a na Slovensku je zvykom bývať vo vlastnom a podľa vlastných predstáv. Taktiež sa dá povedať, že výška úrokových sadzieb nie je vysoká, a to vzhľadom na to, že sme už splácali drahšie hypotéky.

Čítať ďalej
Žena čaká na zníženie úrokových sadzieb po znížení sadzieb zo strany ECB.

Tlačové správy

ECB znížila úrokové sadzby. Slovenské banky zatiaľ vyčkávajú

Zníženie sadzieb ECB zatiaľ pokles sadzieb úverov na bývanie neprinieslo. K poslednej úprave hypotekárnych úrokov došlo v prvý júnový deň. Kým v tomto roku menilo sadzby už šesť bánk a jedna koncom minulého roku, jedna banka nemenila sadzby už viac než rok.

Čítať ďalej
FiLiP, Android, iOS, Apple, portál FiLiP, FiLiP portál, zadarmo, bezplatný, filip, portal filip, filip portál, filip portal, online portál filip, online portal filip, FiLiP portal, portál FiLiP online, portal filip online, klientska zóna Swiss Life Select Slovensko, klientska zona Swiss Life Select Slovensko, zóna pre klientov, zona pre klientov, finančný portál zadarmo, financny portal zadarmo, finančný portál zdarma, financny portal zdarma, zadarmo portál na financie, zadarmo portal na financie, klientska zóna pre neklientov, klientska zona pre neklientov, portál filip zadarmo, portal filip zadarmo, zdarma, bezplatny, bezplatná aplikácia, bezplatna aplikacia, bezplatná mobilná aplikácia, bezplatna mobilna aplikacia, bezplatne sa zaregistrujte, zadarmo sa zaregistrujte, zaregistrujte sa zadarmo, zaregistrujte sa bezplatne, bezplatný finančný portál, bezplatny financny portal, investičný portál, investicny portal, investičná zóna, investicna zona, investičný portál zadarmo, investicny portal zadarmo, investičný portál zdarma, investicny portal zdarma, bezplatný investičný portál, bezplatny investicny portal, investície zadarmo, investicie zadarmo, ako zbohatnúť, ako zbohatnut, ako rýchlo zarobiť, ako rychlo zarobit, ako zarobiť, ako zarobit, ako rýchlo zbohatnúť, ako rychlo zbohatnut, kde zbohatnúť, kde zbohatnut, kde rýchlo zarobiť, kde rychlo zarobit, kde zarobiť, kde zarobit, kde rýchlo zbohatnúť, kde rychlo zbohatnut, najvyšší výnos, najvyssi vynos, najvyší výnos, najvysi vynos, najviší vínos, najvisi vinos, výnos, vynos, vínos, vinos, ako richlo zbohatnut, ako ríchlo zbohatnúť, kde ríchlo zbohatnúť, kde richlo zbohatnut, kde ríchlo zarobiť, kde richlo zarobit, zarobiť, zabobiť, zarobyť, zarobyt, ako sa stať milionárom, ako sa stat milionarom, milionári, milionari, chcem byť milionárom, chcem byt milionarom, chcem biť milinárom, chcem bit milionarom, chcem byť milijonárom, chcem byt milijonarom, milijonár, milijonar, ako sa stať miliojonárom, ako sa stat miliojonarom, rýchle prachy, rychle prachy, rýchle peniaze, rychle peniaze, ríchle prachi, richle prachi, ríchle peniaze, richle peniaze, peňjaze, penjaze, potrebujem peňjaze, potrebujem penjaze, chcem peňjaze, chcem penjaze, rýchle peňjaze, rychle penjaze, ríchle peňjaze, richle penjaze, peňeži, penezi, veľa peňazí, vela penazi, veľa peňazý, vela penazy, chcem peňaze, chcem penaze, potrebujem peňaze, potrebujem penaze, potrebujem eurá, potrebujem eura, chcem eurá, chcem eura, rýchle eurá, rychle eura, potrebujem evrá, potrebujem evra, eurá, eura, euro, éur, eur, eurový účet, eurovy ucet, účet v eurách, ucet v eurach, euri, eury, éury, éuri, bezplatne, bezplatné, zadarmo, bez peňazí, bez penazi, som bez peňazí, som bez penazi, nemám peniaze, nemam peniaze