FiLiP (Financial Life Planner) je klientsky portál na správu peňazí a majetku, ktorý vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Môžete ho využívať ako webový portál, alebo ak chcete mať dôležité dokumenty a informácie vždy po ruke, stiahnite si mobilnú aplikáciu FiLiP a to úplne zadarmo.

Mobilná aplikácia FiLiP finančné sprostredkovanie

Mobilná aplikácia FiLiP

Mobilná aplikácia FiLiP (Financial Life Planner) vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Je dostupný pre operačné systémy Android a iOS a jeho používanie je bezplatné.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Webový portál FiLiP

Klientky portál FiLiP (Financial Life Planner) vám uľahčí plánovanie vašej budúcnosti či starostlivosti o váš majetok. S klientskym portálom FiLiP získate prehľad vo svojich financiách zadarmo.

Zavolajte_nam_opt

Potrebujete poradiť?

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Naši finanční agenti sa pozrú na vyše financie komplexne a navrhnú vám riešenia, ktoré vám pomôžu žiť život podľa vlastných predstáv.

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí žijú život podľa vlastných predstáv

Žena zisťuje, či sa má zbaviť akcií z kupónovej privatizácie alebo ich ešte stále môže predať.

Tlačové správy

Zbaviť sa alebo predať akcie z kupónovej privatizácie?

Čo s „bezcennými“ akciami z kupónovej privatizácie? Ešte stále sa nájdu Slováci, ktorí si napriek viacerým možnostiam na zbavenie pozostatkov kupónky ponechali cenné papiere a pri pohľade na poplatky vo výpise z Centrálneho depozitára cenných papierov vraštia čelo.

Čítať ďalej
2023-2-13-kedykolvek-investova-TIT-opt

Tlačové správy

Začnite s investovaním. Kedykoľvek

Akciové indexy len teraz dosiahli svoj historický vrchol a už sa u investorov objavujú obavy z možných poklesov. Poklesy určite prídu. A určite to nie je dôvod na paniku či na to, aby ste zanevreli na investovanie. Práve naopak.

Čítať ďalej
hypoteka bez statnej pomoci_TIT_opt

Tlačové správy

Čo s hypotékou, ak nemáte nárok na pomoc od štátu?

Ak nespĺňate podmienky, aby ste získali štátnu pomoc so zvýšenou splátkou hypotéky, nezúfajte. Stále máte možnosť pri refixácii vyjednávať s bankami a získať lepšie podmienky.

Čítať ďalej
Čo robiť, ak vás vytopí sused.

Tlačové správy

Čo robiť, ak vás vytopí sused, alebo vy vytopíte suseda?

Vytopený byt – to je situácia, ktorú nechce zažiť nikto. Ale keď už táto situácia nastane, viete, čo robiť?

Čítať ďalej
rady mladsiemu ja_TIT_opt

Tlačové správy

Čo robiť, aby ste si mohli povedať: Som finančne zabezpečený?

Mať tak o desať či dvadsať rokov menej a dnešný rozum, to by boli finančné rozhodnutia! Cestovať v čase zatiaľ nevieme, no predsa len môžete využiť rady tých, ktorí už majú aké-také životné skúsenosti, aby ste si pri narábaní s peniazmi mohli povedať: Som finančne zabezpečený.

Čítať ďalej
10 rád pre tých, ktorí sa v roku 2024 chcú o svoje peniaze starať zodpovednejšie

Tlačové správy

10 rád pre tých, ktorí sa v roku 2024 chcú o svoje peniaze starať zodpovednejšie

Chcete sa konečne o svoje ťažko zarobené peniaze starať zodpovedne? Tak si prečítajte 10 rád finančného odborníka Pavla Škriniara a využite všetky možnosti, ktoré vám trh ponúka.

Čítať ďalej
FiLiP, Android, iOS, Apple, portál FiLiP, FiLiP portál, zadarmo, bezplatný, filip, portal filip, filip portál, filip portal, online portál filip, online portal filip, FiLiP portal, portál FiLiP online, portal filip online, klientska zóna Swiss Life Select Slovensko, klientska zona Swiss Life Select Slovensko, zóna pre klientov, zona pre klientov, finančný portál zadarmo, financny portal zadarmo, finančný portál zdarma, financny portal zdarma, zadarmo portál na financie, zadarmo portal na financie, klientska zóna pre neklientov, klientska zona pre neklientov, portál filip zadarmo, portal filip zadarmo, zdarma, bezplatny, bezplatná aplikácia, bezplatna aplikacia, bezplatná mobilná aplikácia, bezplatna mobilna aplikacia, bezplatne sa zaregistrujte, zadarmo sa zaregistrujte, zaregistrujte sa zadarmo, zaregistrujte sa bezplatne, bezplatný finančný portál, bezplatny financny portal, investičný portál, investicny portal, investičná zóna, investicna zona, investičný portál zadarmo, investicny portal zadarmo, investičný portál zdarma, investicny portal zdarma, bezplatný investičný portál, bezplatny investicny portal, investície zadarmo, investicie zadarmo, ako zbohatnúť, ako zbohatnut, ako rýchlo zarobiť, ako rychlo zarobit, ako zarobiť, ako zarobit, ako rýchlo zbohatnúť, ako rychlo zbohatnut, kde zbohatnúť, kde zbohatnut, kde rýchlo zarobiť, kde rychlo zarobit, kde zarobiť, kde zarobit, kde rýchlo zbohatnúť, kde rychlo zbohatnut, najvyšší výnos, najvyssi vynos, najvyší výnos, najvysi vynos, najviší vínos, najvisi vinos, výnos, vynos, vínos, vinos, ako richlo zbohatnut, ako ríchlo zbohatnúť, kde ríchlo zbohatnúť, kde richlo zbohatnut, kde ríchlo zarobiť, kde richlo zarobit, zarobiť, zabobiť, zarobyť, zarobyt, ako sa stať milionárom, ako sa stat milionarom, milionári, milionari, chcem byť milionárom, chcem byt milionarom, chcem biť milinárom, chcem bit milionarom, chcem byť milijonárom, chcem byt milijonarom, milijonár, milijonar, ako sa stať miliojonárom, ako sa stat miliojonarom, rýchle prachy, rychle prachy, rýchle peniaze, rychle peniaze, ríchle prachi, richle prachi, ríchle peniaze, richle peniaze, peňjaze, penjaze, potrebujem peňjaze, potrebujem penjaze, chcem peňjaze, chcem penjaze, rýchle peňjaze, rychle penjaze, ríchle peňjaze, richle penjaze, peňeži, penezi, veľa peňazí, vela penazi, veľa peňazý, vela penazy, chcem peňaze, chcem penaze, potrebujem peňaze, potrebujem penaze, potrebujem eurá, potrebujem eura, chcem eurá, chcem eura, rýchle eurá, rychle eura, potrebujem evrá, potrebujem evra, eurá, eura, euro, éur, eur, eurový účet, eurovy ucet, účet v eurách, ucet v eurach, euri, eury, éury, éuri, bezplatne, bezplatné, zadarmo, bez peňazí, bez penazi, som bez peňazí, som bez penazi, nemám peniaze, nemam peniaze