FiLiP (Financial Life Planner) je klientsky portál na správu peňazí a majetku, ktorý vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Môžete ho využívať ako webový portál, alebo ak chcete mať dôležité dokumenty a informácie vždy po ruke, stiahnite si mobilnú aplikáciu FiLiP a to úplne zadarmo.

FiLiP - prihlásenie

FiLiP - registrácia

FiLiP - mobilná aplikácia

V mobile alebo na webe

Mobilná aplikácia FiLiP finančné sprostredkovanie

Mobilná aplikácia
FiLiP

Mobilná aplikácia FiLiP (Financial Life Planner) vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Je dostupný pre operačné systémy Android a iOS a jeho používanie je bezplatné.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Webový portál
FiLiP

Klientky portál FiLiP (Financial Life Planner) vám uľahčí plánovanie vašej budúcnosti či starostlivosti o váš majetok. S klientskym portálom FiLiP získate prehľad vo svojich financiách zadarmo.

Preskúmajte všetky možnosti FiLiPa

Výhody ocenenia nehnuteľnosti cez FiLiPa

Výhody ocenenia nehnuteľnosti cez FiLiPa

Získajte to najdetailnejšie online ocenenie vašej nehnuteľnosti cez portál FiLiP. Dostupné pre všetkých a zadarmo - stačí sa zaregistrovať. Ocenenie nehnuteľnosti online nebolo nikdy jednoduchšie. Pozrite si vzorové ocenenie.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Ako si aktivujete konto vo FiLiPovi

Financial Life Planner teda FiLiP vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Tu nájdete postup pre aktiváciu konta FiLiP.

Kontaktujte nás

Potrebujete
poradiť?

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Naši finanční agenti sa pozrú na vyše financie komplexne a navrhnú vám riešenia, ktoré vám pomôžu žiť život podľa vlastných predstáv.

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí žijú život podľa vlastných predstáv

Slováci potrebujú bývať, preto majú množstvo otázok ohľadom hypoték.

Tlačové správy

Refixácia alebo refinancovanie? 3-ročný alebo 10-ročný fix? Toto sú odpovede na najčastejšie otázky o hypotékach

Štatistiky ukazujú, že trh s hypotékami začína rásť. Či ide iba o malú zmenu alebo začiatok nového trendu ukážu najbližšie mesiace. Fakt je, že ľudia potrebujú niekde bývať a na Slovensku je zvykom bývať vo vlastnom a podľa vlastných predstáv. Taktiež sa dá povedať, že výška úrokových sadzieb nie je vysoká, a to vzhľadom na to, že sme už splácali drahšie hypotéky.

Čítať ďalej
Žena čaká na zníženie úrokových sadzieb po znížení sadzieb zo strany ECB.

Tlačové správy

ECB znížila úrokové sadzby. Slovenské banky zatiaľ vyčkávajú

Zníženie sadzieb ECB zatiaľ pokles sadzieb úverov na bývanie neprinieslo. K poslednej úprave hypotekárnych úrokov došlo v prvý júnový deň. Kým v tomto roku menilo sadzby už šesť bánk a jedna koncom minulého roku, jedna banka nemenila sadzby už viac než rok.

Čítať ďalej
Žena po búrke zisťuje, prečo je dôležité pravidelne aktualizovať neživotné poistenie.

Tlačové správy

Krátke letné búrky môžu mať veľké následky. Je na to vaše poistenie pripravené?

Prívalové dažde a následné zatekanie do nehnuteľnosti je skúškou nervov i nastavenia a podmienok poistnej zmluvy. Človek vtedy raz-dva zistí, či si platil tú správnu poistnú ochranu. Nielen, čo sa týka pokrytia rizík, ale aj poistnej sumy.

Čítať ďalej
Lorenzo Wienecke a Juri Galkin vysvetľujú mladým ako funguje svet financií.

Blogy

Vedomosti o financiách vám pomáhajú žiť život podľa vlastných predstáv

Lorenzo Wienecke a Juri Galkin vysvetľujú mladým ako funguje svet financií. Ako to, že zakotvili práve pri výučbe tohto predmetu? Ako 16-ročných mladých ľudí naučiť samostatne rozhodovať o financiách? A ako motivovať školákov, aby si sporili na dôchodok?

Čítať ďalej
Aj pri finančných produktoch platí, že rýchle nemusí znamenať kvalitné, ale ak si priplatíte, môže to byť inak.

Tlačové správy

Rýchlosť vs. kvalita vs. cena vo finančných produktoch

Ani finančné produkty nemôžete mať zároveň rýchlo, lacno a kvalitne. Za kvalitu a rýchlosť si zvyčajne priplatíte. A nízka cena je zas na úkor rýchlosti či kvality. Pozrite si, ako sa to dotýka jednotlivých finančných produktov.

Čítať ďalej
Cenu finančnej nevedomosti spoznáte, keď to najmenej potrebujete.

Tlačové správy

Koľko stojí sladká nevedomosť vo svete financií?

Nevhodná starostlivosť o úspory, nesprávne nastavené úvery či poistenie vás môžu vyjsť poriadne draho. Pritom stačí málo - zaujímať sa o svoje peniaze.

Čítať ďalej
FiLiP, Android, iOS, Apple, portál FiLiP, FiLiP portál, zadarmo, bezplatný, filip, portal filip, filip portál, filip portal, online portál filip, online portal filip, FiLiP portal, portál FiLiP online, portal filip online, klientska zóna Swiss Life Select Slovensko, klientska zona Swiss Life Select Slovensko, zóna pre klientov, zona pre klientov, finančný portál zadarmo, financny portal zadarmo, finančný portál zdarma, financny portal zdarma, zadarmo portál na financie, zadarmo portal na financie, klientska zóna pre neklientov, klientska zona pre neklientov, portál filip zadarmo, portal filip zadarmo, zdarma, bezplatny, bezplatná aplikácia, bezplatna aplikacia, bezplatná mobilná aplikácia, bezplatna mobilna aplikacia, bezplatne sa zaregistrujte, zadarmo sa zaregistrujte, zaregistrujte sa zadarmo, zaregistrujte sa bezplatne, bezplatný finančný portál, bezplatny financny portal, investičný portál, investicny portal, investičná zóna, investicna zona, investičný portál zadarmo, investicny portal zadarmo, investičný portál zdarma, investicny portal zdarma, bezplatný investičný portál, bezplatny investicny portal, investície zadarmo, investicie zadarmo, ako zbohatnúť, ako zbohatnut, ako rýchlo zarobiť, ako rychlo zarobit, ako zarobiť, ako zarobit, ako rýchlo zbohatnúť, ako rychlo zbohatnut, kde zbohatnúť, kde zbohatnut, kde rýchlo zarobiť, kde rychlo zarobit, kde zarobiť, kde zarobit, kde rýchlo zbohatnúť, kde rychlo zbohatnut, najvyšší výnos, najvyssi vynos, najvyší výnos, najvysi vynos, najviší vínos, najvisi vinos, výnos, vynos, vínos, vinos, ako richlo zbohatnut, ako ríchlo zbohatnúť, kde ríchlo zbohatnúť, kde richlo zbohatnut, kde ríchlo zarobiť, kde richlo zarobit, zarobiť, zabobiť, zarobyť, zarobyt, ako sa stať milionárom, ako sa stat milionarom, milionári, milionari, chcem byť milionárom, chcem byt milionarom, chcem biť milinárom, chcem bit milionarom, chcem byť milijonárom, chcem byt milijonarom, milijonár, milijonar, ako sa stať miliojonárom, ako sa stat miliojonarom, rýchle prachy, rychle prachy, rýchle peniaze, rychle peniaze, ríchle prachi, richle prachi, ríchle peniaze, richle peniaze, peňjaze, penjaze, potrebujem peňjaze, potrebujem penjaze, chcem peňjaze, chcem penjaze, rýchle peňjaze, rychle penjaze, ríchle peňjaze, richle penjaze, peňeži, penezi, veľa peňazí, vela penazi, veľa peňazý, vela penazy, chcem peňaze, chcem penaze, potrebujem peňaze, potrebujem penaze, potrebujem eurá, potrebujem eura, chcem eurá, chcem eura, rýchle eurá, rychle eura, potrebujem evrá, potrebujem evra, eurá, eura, euro, éur, eur, eurový účet, eurovy ucet, účet v eurách, ucet v eurach, euri, eury, éury, éuri, bezplatne, bezplatné, zadarmo, bez peňazí, bez penazi, som bez peňazí, som bez penazi, nemám peniaze, nemam peniaze