Delenie majetku? Nastavenie poistného krytia? Alebo potvrdenie férovej predajnej ceny? Je veľa dôvodov prečo poznať hodnotu vášho domu alebo bytu. U nás ju zistíte na pár kliknutí.

Takto zistíte hodnotu vašej nehnuteľnosti

 • 29.png

  Údaje vyplníte rýchlo

  Systém je intuitívny, takže vám zadanie informácií nezaberie viac ako dve minúty.

 • 18.png

  Ocenenie dostanete emailom

  Odhad ceny doručíme na vami zadanú emailovú adresu už o pár minút.

 • 03.png

  Viac informácií telefonicky

  Máte otázky? Môžete nám v pracovných dňoch zavolať na 0901 737 104.

Zadajte údaje o nehnuteľnosti a nechajte si ju ohodnotiť:

Necháte to vypĺňanie radšej na nás? Samozrejme, sme tu pre vás. Kontaktujte nás a my vám s ocenením nehnuteľnosti radi pomôžeme.

Prečo sa ocenenie nehnuteľnosti oplatí?

Refinancujte a získajte peniaze navyše

Museli ste hypotéku dofinancovať drahým spotrebným úverom, lebo hodnota nehnuteľnosti nebola dostatočná? Ceny domov a bytov radikálne stúpli. S naším ocenením zistíte, či sa to týka aj vás. Spojením pôvodnej hypotéky a spotrebného úveru do novej pôžičky môžete ušetriť, aj keď úrokové sadzby medzičasom stúpli. Kontaktujte nás, radi vám s tým pomôžeme.

Poistite svoju nehnuteľnosť správne

Zmluvy poistenia majetku, ktoré pravidelne neprehodnocujete, môžu nepríjemne prekvapiť pri poistnej udalosti. Najmä za posledné obdobie sme zaznamenali výrazný rast cien domov a bytov. Ohodnoťte si svoju nehnuteľnosť a porovnate si výsledok s vašou poistnou sumou na zmluve. Ak tieto dve sumy nesedia, kontaktujte nás, inak vám môže poisťovňa znížiť náhradu škody.

Uspokojte svoju zvedavosť

Ak sa vás zmocní zvedavosť a chcete vedieť, za koľko váš sused predal či kúpil nehnuteľnosť, môžete. Stačí zadať pár detailov a získate odhad ceny. Ak vám vyjde zaujímavá suma, odporučte mu našu spoločnosť. Okrem úverov a poistení sa venujeme napríklad aj profesionálnemu investičnému poradenstvu. Naše švajčiarske finančné služby tak určite ocení.

Oceňujete nehnuteľnosť kvôli hypotéke?

Aj s úverom na bývanie vám radi pomôžeme. Práve v čase zhoršenej dostupnosti pôžičiek a zvyšujúcich sa úrokových sadzieb je pomoc nášho odborníka veľkou pridanou hodnotou.

Pomôžeme vám s ocenením nehnuteľnosti
Zanechajte nám svoj kontakt, aby sa s vami mohli naši kolegovia čím skôr spojiť. Môžete si s nimi dohodnúť bezplatné stretnutie a zistiť, aké benefity získate, ak zveríte svoje peniaze profesionálom, ktorých starostlivosť o financie baví.

Zadajte vaše meno.
Zadajte vaše priezvisko.
Zadajte vaše telefónne číslo, napríklad v tvare: +421905123456.
Zadajte vašu e-mailovú adresu.
Ak nám potrebujete odkázať niečo konkrétne, napíšte to, prosíme, sem.
Informácia o spracovaní osobných údajov *

Vyskytla sa chyba. Prosíme, skúste to opäť neskôr.