Prinesieme komfort do vášho života. Pomôžeme vám financovať vaše bývanie. Predstavíme vám vaše individuálne možnosti, vysvetlíme vám podrobnosti a zároveň poradíme, aké podmienky by ste mali splniť, aby sme spolu s vami vyriešili financovanie vášho bývania.

  • Hľadanie riešenia

    Zístíme, aké sú vaše sny, ciele a predstava o bývaní. Budeme komunikovať a efektívne rokovať s bankami tak, aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ.

  • Porovnanie ponúk

    Detailne porovnáme spolu s vami ponuky jednotlivých bánk a ďalších inštitúcií. Vyberieme riešenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

  • Rozhodnutie klienta

    Vy sami sa rozhodnete a my pripravíme všetky podklady k vašej žiadosti. Budeme vás sprevádzať počas celého procesu, až po čerpanie úveru.

Dávame vám prísľub profesionálnej spolupráce

Finanční sprostredkovatelia Swiss Life Select vám poskytnú komplexný prehľad o najlepších možnostiach financovania vo všetkých bankách a stavebných sporiteľniach. Ponúkame vám viac než len úver. S nami získate vynikajúce podmienky, flexibilné riešenia, ako aj spoľahlivé finančné sprostredkovanie založené na širokom prehľade o trhu. Pripravíme pre vás komplexný balík produktov a služieb.

Sila Swiss Life Select spočíva vo výbere silných bánk a sporiteľní. To je správny kľúč k najlepšej stratégii financovania vášho bývania. Bez ohľadu na to, či staviate dom, riešite prestavbu, modernizáciu, alebo potrebujete ochranu vášho bývania, finančný sprostredkovateľ vám pomôže zorientovať sa v množstve ponúk. Spolu s vami určite nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Nespoliehame sa na ponuku jednej banky. Porovnávame toľko ponúk, aby sme pre vás našli optimálne riešenie. Od nás získate koncept financovania, ktorý vám vyhovuje a nie produkt, ktorý chce banka predať.

Mám záujem o najvýhodnejšiu hypotéku

Žena zisťuje, či sa má zbaviť akcií z kupónovej privatizácie alebo ich ešte stále môže predať.

Tlačové správy

Zbaviť sa alebo predať akcie z kupónovej privatizácie?

Čo s „bezcennými“ akciami z kupónovej privatizácie? Ešte stále sa nájdu Slováci, ktorí si napriek viacerým možnostiam na zbavenie pozostatkov kupónky ponechali cenné papiere a pri pohľade na poplatky vo výpise z Centrálneho depozitára cenných papierov vraštia čelo.

Čítať ďalej
2023-2-13-kedykolvek-investova-TIT-opt

Tlačové správy

Začnite s investovaním. Kedykoľvek

Akciové indexy len teraz dosiahli svoj historický vrchol a už sa u investorov objavujú obavy z možných poklesov. Poklesy určite prídu. A určite to nie je dôvod na paniku či na to, aby ste zanevreli na investovanie. Práve naopak.

Čítať ďalej
hypoteka bez statnej pomoci_TIT_opt

Tlačové správy

Čo s hypotékou, ak nemáte nárok na pomoc od štátu?

Ak nespĺňate podmienky, aby ste získali štátnu pomoc so zvýšenou splátkou hypotéky, nezúfajte. Stále máte možnosť pri refixácii vyjednávať s bankami a získať lepšie podmienky.

Čítať ďalej
Čo robiť, ak vás vytopí sused.

Tlačové správy

Čo robiť, ak vás vytopí sused, alebo vy vytopíte suseda?

Vytopený byt – to je situácia, ktorú nechce zažiť nikto. Ale keď už táto situácia nastane, viete, čo robiť?

Čítať ďalej
rady mladsiemu ja_TIT_opt

Tlačové správy

Čo robiť, aby ste si mohli povedať: Som finančne zabezpečený?

Mať tak o desať či dvadsať rokov menej a dnešný rozum, to by boli finančné rozhodnutia! Cestovať v čase zatiaľ nevieme, no predsa len môžete využiť rady tých, ktorí už majú aké-také životné skúsenosti, aby ste si pri narábaní s peniazmi mohli povedať: Som finančne zabezpečený.

Čítať ďalej
10 rád pre tých, ktorí sa v roku 2024 chcú o svoje peniaze starať zodpovednejšie

Tlačové správy

10 rád pre tých, ktorí sa v roku 2024 chcú o svoje peniaze starať zodpovednejšie

Chcete sa konečne o svoje ťažko zarobené peniaze starať zodpovedne? Tak si prečítajte 10 rád finančného odborníka Pavla Škriniara a využite všetky možnosti, ktoré vám trh ponúka.

Čítať ďalej