Prinesieme komfort do vášho života. Pomôžeme vám financovať vaše bývanie. Predstavíme vám vaše individuálne možnosti, vysvetlíme vám podrobnosti a zároveň poradíme, aké podmienky by ste mali splniť, aby sme spolu s vami vyriešili financovanie vášho bývania.

  • Hľadanie riešenia

    Zístíme, aké sú vaše sny, ciele a predstava o bývaní. Budeme komunikovať a efektívne rokovať s bankami tak, aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ.

  • Porovnanie ponúk

    Detailne porovnáme spolu s vami ponuky jednotlivých bánk a ďalších inštitúcií. Vyberieme riešenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

  • Rozhodnutie klienta

    Vy sami sa rozhodnete a my pripravíme všetky podklady k vašej žiadosti. Budeme vás sprevádzať počas celého procesu, až po čerpanie úveru.

Dávame vám prísľub profesionálnej spolupráce

Finanční sprostredkovatelia Swiss Life Select vám poskytnú komplexný prehľad o najlepších možnostiach financovania vo všetkých bankách a stavebných sporiteľniach. Ponúkame vám viac než len úver. S nami získate vynikajúce podmienky, flexibilné riešenia, ako aj spoľahlivé finančné sprostredkovanie založené na širokom prehľade o trhu. Pripravíme pre vás komplexný balík produktov a služieb.

Sila Swiss Life Select spočíva vo výbere silných bánk a sporiteľní. To je správny kľúč k najlepšej stratégii financovania vášho bývania. Bez ohľadu na to, či staviate dom, riešite prestavbu, modernizáciu, alebo potrebujete ochranu vášho bývania, finančný sprostredkovateľ vám pomôže zorientovať sa v množstve ponúk. Spolu s vami určite nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Nespoliehame sa na ponuku jednej banky. Porovnávame toľko ponúk, aby sme pre vás našli optimálne riešenie. Od nás získate koncept financovania, ktorý vám vyhovuje a nie produkt, ktorý chce banka predať.

Mám záujem o najvýhodnejšiu hypotéku

Mladým stačí, aby si sporili málo, aby mali zaujímavý dôchodok.

Tlačové správy

Dôležitá informácia pre mladých: Stačí málo peňazí, aby ste si našetrili na zaujímavý dôchodok

Predstavte si, že máte možnosť pravidelne investovať desatinu svojho príjmu iba počas desiatich rokov. Kedy by ste s tým mali začať, aby ste si našetrili na zaujímavý dôchodok?

Čítať ďalej
Dušan Moskaľ našiel vďaka práci finančného sprostredkovateľa ideálny work-life balance.

Životné témy

Dušan Moskaľ: „Vytvoríš si pasívny príjem, ktorý ti pípne na účet, aj keď celý mesiac nepracuješ“

Dušan Moskaľ, Exkluzívny finančný sprostredkovateľ Swiss Life Select robí finančného sprostredkovateľa od vysokej školy. Dnes namiesto práce 12/7 našiel work-life balance - pol roka pracuje a pol roka cestuje. Vďaku za svoj úspech prejavuje tak, že pomáha prostredníctvom charitatívnej organizácie Lions Club tým, ktorí to najviac potrebujú.

Čítať ďalej
Vnuk a stará mama sa tešia, že existuje spôsob, ako by mohli mať obaja vyšší dôchodok.

Tlačové správy

Vyšší dôchodok pre mladých z II. piliera a udržateľnejší dôchodok pre starších z I. piliera

Nevýhodou druhého piliera je, že efekty zloženého úročenia, ktoré zabezpečia veľa peňazí na dôchodky, sa prejavia až po veľmi dlhom čase. Nevýhodou prvého piliera, že potrebuje vyzbierať veľa peňazí v súčasnosti, čo v rámci odvodov ide na úkor druhého piliera. Čo ak by ale odvody boli prerozdelené inak pri mladých a starších sporiteľoch?

Čítať ďalej
ako by mal štát skutočne pomáhať s bývaním_opt

Tlačové správy

Ako by mal štát skutočne pomáhať Slovákom s bývaním

Avizovaná podpora vlády pre ľudí, ktorým výrazne narástli úroky na hypotéke, je len zanedbávanie podpory bývania na Slovensku. Radšej by sa mala vláda zamerať na prevenciu vo forme štátnej prémie pri stavebnom sporení, podporu nájomného bývania či administratívnu podporu developerov pri bytovej výstavbe.

Čítať ďalej
Manželia hľadajú spôsob, ako si znížiť splátku po zvýšení úrokovej sadzby hypotéky.

Tlačové správy

Ako si znížiť splátku, keď vám banka zvýši úrok na hypotéke?

Banky zvyšujú sadzby hypoték. V priebehu niekoľkých dní upravili sadzby tri banky. V reči čísel to znamená, že na splácanie 100-tisícovej hypotéky je potrebné pripraviť o desať až štyridsať eur mesačne viac.

Čítať ďalej
Záleží, ako budete sporiť svojim deťom na budúcnosť.

Tlačové správy

Záleží na tom, kde a ako sporíte deťom na budúcnosť

Niekto začne s budovaním finančného piliera pre potomka hneď s jeho príchodom na svet. Iný si jeho dôležitosť uvedomí po nejakom čase a ďalší sa zobudí až krátko pred tým, ako dieťa peniaze potrebuje. Pritom dĺžka trvania sporenia pre deti je rozhodujúcim parametrom.

Čítať ďalej