Ak očakávate rady, ako zbohatnúť za noc, asi vás sklameme. Zaručene rýchle ani zázračné riešenia totiž neexistujú. Ak však dáte šancu rozumnému investovaniu vašich peňazí, vykročíte na istú cestu za bohatstvom.

Áno, veľa sa hovorí o mladých boháčoch, ktorým vyšiel geniálny biznis, alebo stávka na riskantnú investíciu. V ich príbehoch sa však vynecháva jeden podstatný faktor, ktorý k ich úspechu výrazne prispel a tým je šťastie či náhoda. A nehovorí sa ani o miliónoch ďalších, ktorým takáto stávka nevyšla a prišli o všetko. Stačí si uvedomiť, že len jedno percento amerických milionárov je vo veku do 35 rokov a hneď pochopíte, že rýchle zbohatnutie bez prvku náhody neexistuje.

Začnite si plniť sny

Získajte šikovný návod ako rozumne investovať

Väčšina ľudí sa totiž stane skutočne bohatými až vo vyššom veku a to vďaka pravidelnému a celoživotnému investovaniu. Veď priemerný vek amerických milionárov je 62 rokov a až 38 percent boháčov v USA má viac ako 65 rokov.

Ak teda chcete rozumne zhodnotiť svoj majetok, čaká vás dlhodobá práca s vlastnými financiami (Šikovný návod, ako rozumne investovať). Využite šancu, ktorú tu naši predkovia nemali. Pretože práve my patríme k prvej generácii na Slovensku, ktorá má rovnaké možnosti zbohatnúť, ako milionári v USA. Aj vaše deti môžu rovnako, ako kedysi Warren Buffett, vlastniť akcie už v 11 rokoch a zhodnocovať ich rovnakým spôsobom. Len pre zaujímavosť, dnes má majetok známeho investora hodnotu 112 miliárd dolárov.

Tak ako, dáte šancu rozumnému zhodnoteniu vašich peňazí?
 

Ak si chcete pozrieť video, prijmite marketingové súbory cookie. Nastavenia cookies

Dajte šancu rozumnému investovaniu

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme.

Hlavne_video_jachta_youtube_thumbnail

Sny sú na to, aby sa splnili! Súhlasíte? Tak aký je ten váš? Dajte nám o ňom vedieť.

Hlavne_video_heliport_youtube_thumbnail

Netradičné? Bláznivé? Alebo len také vaše? Je úplne jedno, čo si iní myslia o vašich snoch. My vám s ich napĺňaním pomôžeme.

Upozornenie

Predmetné informácie nepredstavujú osobné investičné poradenstvo ani investičné odporúčanie, ktoré by dostatočne zohľadňovalo individuálnu situáciu investora, najmä v zmysle jeho finančnej situácie či investičného cieľa. Swiss Life Select Slovensko, a. s. nenesie zodpovednosť za prípadné straty, ktoré vzniknú ich nesprávnou interpretáciou a zlým investičným rozhodnutím. Investície do fondov v sebe nesú riziko kolísania hodnoty investovanej sumy a výnosy z nej a nie je zaručená návratnosť pôvodnej investovanej sumy. Výnosy z cenných papierov alebo iných investičných nástrojov dosahované v minulosti nie sú zárukou budúcich výnosov.

Žena zisťuje, či sa má zbaviť akcií z kupónovej privatizácie alebo ich ešte stále môže predať.

Tlačové správy

Zbaviť sa alebo predať akcie z kupónovej privatizácie?

Čo s „bezcennými“ akciami z kupónovej privatizácie? Ešte stále sa nájdu Slováci, ktorí si napriek viacerým možnostiam na zbavenie pozostatkov kupónky ponechali cenné papiere a pri pohľade na poplatky vo výpise z Centrálneho depozitára cenných papierov vraštia čelo.

Čítať ďalej
2023-2-13-kedykolvek-investova-TIT-opt

Tlačové správy

Začnite s investovaním. Kedykoľvek

Akciové indexy len teraz dosiahli svoj historický vrchol a už sa u investorov objavujú obavy z možných poklesov. Poklesy určite prídu. A určite to nie je dôvod na paniku či na to, aby ste zanevreli na investovanie. Práve naopak.

Čítať ďalej
hypoteka bez statnej pomoci_TIT_opt

Tlačové správy

Čo s hypotékou, ak nemáte nárok na pomoc od štátu?

Ak nespĺňate podmienky, aby ste získali štátnu pomoc so zvýšenou splátkou hypotéky, nezúfajte. Stále máte možnosť pri refixácii vyjednávať s bankami a získať lepšie podmienky.

Čítať ďalej
Čo robiť, ak vás vytopí sused.

Tlačové správy

Čo robiť, ak vás vytopí sused, alebo vy vytopíte suseda?

Vytopený byt – to je situácia, ktorú nechce zažiť nikto. Ale keď už táto situácia nastane, viete, čo robiť?

Čítať ďalej
rady mladsiemu ja_TIT_opt

Tlačové správy

Čo robiť, aby ste si mohli povedať: Som finančne zabezpečený?

Mať tak o desať či dvadsať rokov menej a dnešný rozum, to by boli finančné rozhodnutia! Cestovať v čase zatiaľ nevieme, no predsa len môžete využiť rady tých, ktorí už majú aké-také životné skúsenosti, aby ste si pri narábaní s peniazmi mohli povedať: Som finančne zabezpečený.

Čítať ďalej
10 rád pre tých, ktorí sa v roku 2024 chcú o svoje peniaze starať zodpovednejšie

Tlačové správy

10 rád pre tých, ktorí sa v roku 2024 chcú o svoje peniaze starať zodpovednejšie

Chcete sa konečne o svoje ťažko zarobené peniaze starať zodpovedne? Tak si prečítajte 10 rád finančného odborníka Pavla Škriniara a využite všetky možnosti, ktoré vám trh ponúka.

Čítať ďalej