Zostať doma je dnes mimoriadne dôležité. Život sa ale neustále mení a preto je občas potrebné riešiť finančné či poistné záležitosti čím skôr. S FiLiPom to zvládnete online.

Naši sprostredkovatelia vám vďaka sofistikovanému klientskemu portálu FiLiP (Financial Life Planner) pomôžu vybaviť životné a neživotné poistenie online. Elektronicky môžete podpisovať dokumenty alebo využiť bezpapierové investičné poradenstvo. Samozrejmosťou je aj multibanking, teda účty viacerých bánk v jednej platforme.

Majte lepší prehľad
Ak chcete mať lepší prehľad o svojich financiách vyskúšajte klientsky portál FiLiP. Vďaka tomuto unikátnemu riešeniu môžete vidieť pohyby na účtoch, ktoré máte zriadené v rôznych bankách. Využiť môžete tiež prehľad účtov v investičných spoločnostiach. „Pripojených máme aktuálne 5 investičných spoločností, 5 bánk a pracujeme na pripojení ďalších partnerov,“ ubezpečuje Michal Faltičko, prevádzkový riaditeľ Swiss Life Select.

 

Pripojených máme aktuálne 5 investičných spoločností, 5 bánk a pracujeme na pripojení ďalších partnerov

Využite rozšírenú ponuku poisťovní
Vďaka možnosti zjednať poistenie online, môžete svoj život a majetok chrániť aj v týchto dňoch lepšie a niekedy aj výhodnejšie. Ponuka poisťovní sa totiž rozšírila o riziká, ktoré sme ešte pred pár rokmi považovali za neštandardné a nepoistiteľné.

S nami vás nič neprekvapí
Aby ste si boli úplne istý, že vás neprekvapí žiadna životná udalosť, je dobré si poistenie doplniť investíciou. V ponuke sú dostupné a daňovo zvýhodnené indexové fondy najväčších správcov majetku na svete. „Individuálnu ponuku vám vieme pripraviť aj v týchto dňoch vďaka bezpapierovému investičnému poradenstvu. Navyše kvôli podpisu zmluvy nemusíte nikam chodiť, pretože dokumenty môžete podpísať elektronicky z pohodlia domova,“ uzatvára Michal Faltičko.
 

Povedzte nám o vašich želaniach, snoch a cieľoch

Našimi klientmi sú šikovní, aktívni ľudia, ktorí sa dokážu nadchnúť pre to čo robia tak v osobnom, ako aj pracovnom živote. Ak patríte medzi nich, radi vás podporíme. Dohodnite si bezplatné stretnutie a zistite aké benefity získate, ak zveríte svoje peniaze profesionálom, ktorých starostlivosť o financie baví.