V centre našej pozornosti ste vy, vaša individualita a vaše potreby, pretože nám na spokojnosti klientov záleží. Ponúkame vám istotu vo svete neustálych zmien. Preto ak ide o investície, hypotéky, poistenie či správu majetku vyberte si odborníkov zo Swiss Life Select.

Prečo si vybrať Swiss Life Select?

Staráme sa o prémiovú a privátnu klientelu, ktorej prinášame to najlepšie zo služieb privátneho bankovníctva, wealth manažmentu a family office. Od konkurencie nás odlišuje kvalita služieb, medzinárodné know-how a 165-ročná tradícia švajčiarskeho akcionára.

Potrebujete poradiť?

Ak ide o investície, hypotéky, poistenie či správu majetku vyberte si silného partnera. Vyberte si odborníkov zo Swiss Life Select.

Ak si chcete pozrieť video, prijmite marketingové súbory cookie. Nastavenia cookies

 • SL_icon_Recruiting.svg

  Ponúkame viac než produkty

  Dávame vám prísľub profesionálnej spolupráce. Ponúkame viac než len produkty. S nami získate optimálne podmienky, flexibilné riešenia a spoľahlivý servis založený na širokom prehľade o trhu.

 • SL_icon_all-inclusive.svg

  Dbáme o trvalú udržateľnosť

  Dbáme na vaše pohodlie aj trvalú udržateľnosť nášho podnikania. Preto sme sa stali digitálnym lídrom v oblasti finančného sprostredkovania. Prispievame tak k uhlíkovej neutralite, ktorú skupina Swiss Life dosiahla už v roku 2022.

 • SL_icon_core_business.svg

  Digitalizujeme procesy

  Investujeme do digitalizácie procesov, neustáleho vývoja klientskej aplikácie FiLiP a online nástrojov pre našich spolupracovníkov. Tí vám vďaka tomu poskytujú plne digitálne riešenia a služby na vysokej úrovni.

Chcem vedieť viac

Ak ide o investície, hypotéky, poistenie či správu majetku vyberte si silného partnera. Vyberte si odborníkov zo Swiss Life Select.