Potrebujete spotrebný úver na nákup niečoho menšieho alebo plánujete nákup nehnuteľnosti a potrebujete hypotéku? Mám prehľad o tom, aké trh aktuálne ponúka. Dohodnime si stretnutie a všetko vám rád bezplatne ozrejmím.

Každý z nás túži žiť život podľa vlastných predstáv, ale občas je na splnenie snov a cieľov náš rozpočet prikrátky. Preto, ak je na ich splnenie potrebný úver, neváhajte sa na mňa obrátiť, aby sme spolu našli najvýhodnejšiu ponuku pre vás.

Aký typ úveru potrebujete, aké sú podmienky a v ktorej banke je najvýhodnejší? Toto sú otázky, ktoré dostávam bežne. Odpoveď je veľmi individuálna. Typ úveru závisí od toho, čo si chcete zaobstarať. Ak si kupujete auto, máte možnosť ho financovať zo spotrebného úveru, špeciálneho úveru na nákup auta ale aj formou lízingu. Na nákup nehnuteľnosti je ideálny úvery na bývanie, teda tzv. hypotekárny úver.

Ak by ste chceli zistiť, v ktorej banke získate úver najvýhodnejšie, museli by ste si obehnúť všetky finančné domy, ktoré na trhu pôsobia, na čo by ste si zrejme potrebovali množstvo času. Predpokladám však, že svoj čas viete využiť inak. Keďže dobre poznám všetky úverové produkty, rád vám bezplatne zanalyzujem vaše možnosti a navrhnem pre vás najoptimálnejšie riešenie.

Ak si myslíte, že konsolidácia a refinancovanie úverov pre vás nie sú, lebo ste dlhodobým klientom svojej banky a tá vám dá najvýhodnejšie podmienky, pravdepodobne sa mýlite. Novým klientom sa totiž konkurenčná banka snaží dať lepšie podmienky, aké by im dala ich súčasná banka. Nová banka predpokladá, že si k nim klienti prenesú aj ostatné bankové produkty, ktoré využívajú vo svojej súčasnej banke. Je teda veľmi pravdepodobné, že banka, ktorú aktuálne využívate vám takmer nikdy neponúkne tak výhodné podmienky ako konkurenčná banka.

Podobných „trikov“ je viac a rád vám ich prezradím. Dohodnime si spolu stretnutie. Zanalyzujem vaše možnosti a navrhnem vám najoptimálnejšie možnosti, z ktorých si vyberiete tie, ktoré vám vyhovujú najviac.

Chcete výhodný úver?

Dôverujte odborníkom. Radi vám pomôžeme. Kliknutím na tlačidlo nižšie sa vrátite na profil, kde nájdete všetky potrebné kontaktné údaje.

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí žijú život podľa vlastných predstáv

Začnite si sporiť a k štátnemu dôchodku si môžete prilepšiť 100 či 200 eur.

Tlačové správy

Ako si k štátnemu dôchodku prilepšiť o 100 či 200 eur?

Neriešiť peniaze je snom asi každého. Možnosť míňať bez obmedzovania sa aj na dôchodku je viac ako sen. Smutná správa je, že na dosiahnutie tohto stavu treba myslieť ideálne už od mlada a treba k tomu vlastné pričinenie. Výška dôchodku je len v rukách každého z nás.

Čítať ďalej
Senior naletel podvodníkom. Čo má teraz robiť?

Tlačové správy

Seniori, poradíme vám ako nenaletieť podvodníkom

„Ahoj babi, to som ja, tvoj vnuk. Mám problém a potrebujem peniaze. Nemôžem sa zastaviť osobne, preto posielam za tebou kamaráta. Daj ich jemu. Ďakujem.“ Ide síce o zjednodušený no čoraz častejšie sa objavujúci obsah telefonátov, ktoré dostávajú dôchodcovia. Ide o podvod, ktorého cieľom je pod emočným a časovým tlakom vymámiť od nich peniaze.

Čítať ďalej
Anna von Boeticher sa potápa do hĺbky 125 metrov, bez fľaše stlačeného vzduchu a dokáže zadržať dych na šesť minút a dvanásť sekúnd.

Životné témy

Freediverka Anna von Boetticher: Každý ponor je cesta do vlastného vnútra

„Keď sa ponoríte, čelíte extrémnym podmienkam sveta okolo seba, a to vás úplne oddelí od všetkého. Meriate si sily s hĺbkou, vodou. Testujete seba, svoje telo, svoju myseľ. A vlastné hranice“, vymenúva Anna von Boetticher.

Čítať ďalej
Študenti môžu nechať svoje peniaze z brigády zarábať.

Tlačové správy

Študenti, po brigáde môžete nechať svoje peniaze zarábať

Leto je čas brigád a príležitostných zárobkov študentov. Nezáleží na tom, či príjmy budú plynúť z manuálnej, administratívnej alebo kreatívnej práce, záleží na tom, ako študenti získané peniaze použijú.

Čítať ďalej
Slováci potrebujú bývať, preto majú množstvo otázok ohľadom hypoték.

Tlačové správy

Refixácia alebo refinancovanie? 3-ročný alebo 10-ročný fix? Toto sú odpovede na najčastejšie otázky o hypotékach

Štatistiky ukazujú, že trh s hypotékami začína rásť. Či ide iba o malú zmenu alebo začiatok nového trendu ukážu najbližšie mesiace. Fakt je, že ľudia potrebujú niekde bývať a na Slovensku je zvykom bývať vo vlastnom a podľa vlastných predstáv. Taktiež sa dá povedať, že výška úrokových sadzieb nie je vysoká, a to vzhľadom na to, že sme už splácali drahšie hypotéky.

Čítať ďalej
Žena čaká na zníženie úrokových sadzieb po znížení sadzieb zo strany ECB.

Tlačové správy

ECB znížila úrokové sadzby. Slovenské banky zatiaľ vyčkávajú

Zníženie sadzieb ECB zatiaľ pokles sadzieb úverov na bývanie neprinieslo. K poslednej úprave hypotekárnych úrokov došlo v prvý júnový deň. Kým v tomto roku menilo sadzby už šesť bánk a jedna koncom minulého roku, jedna banka nemenila sadzby už viac než rok.

Čítať ďalej