Potrebujete spotrebný úver na nákup niečoho menšieho alebo plánujete nákup nehnuteľnosti a potrebujete hypotéku? Mám prehľad o tom, aké trh aktuálne ponúka. Dohodnime si stretnutie a všetko vám rád bezplatne ozrejmím.

Každý z nás túži žiť život podľa vlastných predstáv, ale občas je na splnenie snov a cieľov náš rozpočet prikrátky. Preto, ak je na ich splnenie potrebný úver, neváhajte sa na mňa obrátiť, aby sme spolu našli najvýhodnejšiu ponuku pre vás.

Aký typ úveru potrebujete, aké sú podmienky a v ktorej banke je najvýhodnejší? Toto sú otázky, ktoré dostávam bežne. Odpoveď je veľmi individuálna. Typ úveru závisí od toho, čo si chcete zaobstarať. Ak si kupujete auto, máte možnosť ho financovať zo spotrebného úveru, špeciálneho úveru na nákup auta ale aj formou lízingu. Na nákup nehnuteľnosti je ideálny úvery na bývanie, teda tzv. hypotekárny úver.

Ak by ste chceli zistiť, v ktorej banke získate úver najvýhodnejšie, museli by ste si obehnúť všetky finančné domy, ktoré na trhu pôsobia, na čo by ste si zrejme potrebovali množstvo času. Predpokladám však, že svoj čas viete využiť inak. Keďže dobre poznám všetky úverové produkty, rád vám bezplatne zanalyzujem vaše možnosti a navrhnem pre vás najoptimálnejšie riešenie.

Ak si myslíte, že konsolidácia a refinancovanie úverov pre vás nie sú, lebo ste dlhodobým klientom svojej banky a tá vám dá najvýhodnejšie podmienky, pravdepodobne sa mýlite. Novým klientom sa totiž konkurenčná banka snaží dať lepšie podmienky, aké by im dala ich súčasná banka. Nová banka predpokladá, že si k nim klienti prenesú aj ostatné bankové produkty, ktoré využívajú vo svojej súčasnej banke. Je teda veľmi pravdepodobné, že banka, ktorú aktuálne využívate vám takmer nikdy neponúkne tak výhodné podmienky ako konkurenčná banka.

Podobných „trikov“ je viac a rád vám ich prezradím. Dohodnime si spolu stretnutie. Zanalyzujem vaše možnosti a navrhnem vám najoptimálnejšie možnosti, z ktorých si vyberiete tie, ktoré vám vyhovujú najviac.

Naplánujme si stretnutie

Máte svoj vysnívaný cieľ a chcete sa k nemu dostať? Pomôžem vám ho dosiahnuť. Bezplatne zanalyzujem vaše možnosti a spolu nastavíme cestu, ako sa k svojmu vysnívanému cieľu dostanete. Napíšte mi.