FiLiP (Financial Life Planner) je klientsky portál na správu peňazí a majetku, ktorý vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Môžete ho využívať ako webový portál, alebo ak chcete mať dôležité dokumenty a informácie vždy po ruke, stiahnite si mobilnú aplikáciu FiLiP a to úplne zadarmo.

Mobilná aplikácia FiLiP finančné sprostredkovanie

Mobilná aplikácia FiLiP

Mobilná aplikácia FiLiP (Financial Life Planner) vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste. Je dostupný pre operačné systémy Android a iOS a jeho používanie je bezplatné.

Webový klientsky portál FiLiP na komplexnú správu peňazí a majetku.

Webový portál FiLiP

Klientky portál FiLiP (Financial Life Planner) vám uľahčí plánovanie vašej budúcnosti či starostlivosti o váš majetok. S klientskym portálom FiLiP získate prehľad vo svojich financiách zadarmo.

Zavolajte_nam_opt

Potrebujete poradiť?

Zanechajte nám kontakt a my sa vám ozveme. Naši finanční agenti sa pozrú na vyše financie komplexne a navrhnú vám riešenia, ktoré vám pomôžu žiť život podľa vlastných predstáv.

Inšpirujte sa príbehmi ľudí, ktorí žijú život podľa vlastných predstáv

Žena platí na internete platobnou kartou.

Tlačové správy

Odhaľte internetové finančné nástrahy

Nie, určite nemáte zabudnuté bitcoiny na burze, o ktorej ste doteraz nepočuli. Nie nemáte bohatého strýka v Amerike, ktorý vám odkázal obrovské dedičstvo. Nie, nemáte zázračné schopnosti na odhalenie najvýnosnejších príležitostí na kapitálovom trhu. Áno, toto sú najčastejšie nástrahy, s ktorými sa Slováci stretávajú na internete.

Čítať ďalej
naučíme vás šetriť, keď nakupujete v zľavách_opt

Tlačové správy

Nakupujete v zľave? Ukážeme vám, ako na tom skutočne šetriť

Klobúk v 50 % zľave, topánky dokonca o 70 % lacnejšie, či dve maslá za cenu jedného. Znie to lákavo, však? Ak je zľava skutočná a veci naozaj potrebujete, oplatí sa vám ich kúpiť. Ale otázkou je, čo sa potom stane s ušetrenými peniazmi?

Čítať ďalej
Čo má spoločné finančná rezerva a rezerva v aute?

Tlačové správy

Čo má spoločné finančná rezerva a rezerva v aute?

Finančný vankúš je ako rezerva v aute. Zaberá priestor a mierne zvyšuje spotrebu. No v momente, keď ju potrebujete, ste radi, že ju môžete použiť. Samozrejme, vždy sa nájdu ľudia, ktorí žiadnu rezervu v aute práve pre zvýšenie kapacity kufra či zníženie spotreby nemajú. Rovnako to platí aj pri financiách.

Čítať ďalej
Petra Strapáčová, Oblastná riaditeľka Swiss Life Select začala jachtárčiť po dovolenke v Chorvátsku.

Životné témy

Petra Strapáčová, ktorá preplachtila Severný Tichý oceán a je držiteľkou titulu Jachtár roka: „Kedysi mi hovorili, že som antitalent na športy“

Finančná sprostredkovateľka Petra Strapáčová dostala v roku 2017 pozvanie na firemnú dovolenku na katamarán. Tam pochopila, že sloboda a mentálny oddych na lodi a mori je to, čo ju napĺňa. Dnes hrdo nosí titul Jachtár roka, absolvovala jedny z najnáročnejších pretekov sveta – Clipper Around the World – a zároveň sa stará o svoj tím a svojich klientov, aby mohli žiť život podľa vlastných predstáv.

Čítať ďalej
Ako môžu banky pomôcť klientom, keď majú problémy so splácaním úveru.

Tlačové správy

Strašenie vysokými splátkami hypoték alebo ako banky môžu pomôcť v ťažkých časoch

Strach zo straty domova pre nesplácané hypotéky sa ukazuje iba ako strašenie. Banky majú totiž mechanizmy, ako sa s touto situáciou vysporiadať. To, že nejde o žiadnu novinku dokazuje fakt, že tak robili v podstatne ťažších časoch - počas covidu, keď problémy spôsobovali straty príjmov. Aké mechanizmy môžu teda banky dlžníkom ponúknuť a ako sa to prejaví na splátke hypotéky?

Čítať ďalej
Muž vkladá časť svojich úspor ako mimoriadnu splátku.

Tlačové správy

Po novom môžete splatiť viac. Mali by ste vôbec uvažovať o mimoriadnej splátke hypotéky?

Od septembra bude možné znížiť si hypotéku až o 30 %. Je to o polovicu viac, než je dostupné dnes. Pravdou je, že mimoriadne splátky vám môžu znížiť celkovú preplatenosť tým, že sa skráti splatnosť úveru, ale i znížiť mesačnú splátku. Oplatí sa však mimoriadna splátka aj vám?

Čítať ďalej
FiLiP, Android, iOS, Apple, portál FiLiP, FiLiP portál, zadarmo, bezplatný, filip, portal filip, filip portál, filip portal, online portál filip, online portal filip, FiLiP portal, portál FiLiP online, portal filip online, klientska zóna Swiss Life Select Slovensko, klientska zona Swiss Life Select Slovensko, zóna pre klientov, zona pre klientov, finančný portál zadarmo, financny portal zadarmo, finančný portál zdarma, financny portal zdarma, zadarmo portál na financie, zadarmo portal na financie, klientska zóna pre neklientov, klientska zona pre neklientov, portál filip zadarmo, portal filip zadarmo, zdarma, bezplatny, bezplatná aplikácia, bezplatna aplikacia, bezplatná mobilná aplikácia, bezplatna mobilna aplikacia, bezplatne sa zaregistrujte, zadarmo sa zaregistrujte, zaregistrujte sa zadarmo, zaregistrujte sa bezplatne, bezplatný finančný portál, bezplatny financny portal, investičný portál, investicny portal, investičná zóna, investicna zona, investičný portál zadarmo, investicny portal zadarmo, investičný portál zdarma, investicny portal zdarma, bezplatný investičný portál, bezplatny investicny portal, investície zadarmo, investicie zadarmo, ako zbohatnúť, ako zbohatnut, ako rýchlo zarobiť, ako rychlo zarobit, ako zarobiť, ako zarobit, ako rýchlo zbohatnúť, ako rychlo zbohatnut, kde zbohatnúť, kde zbohatnut, kde rýchlo zarobiť, kde rychlo zarobit, kde zarobiť, kde zarobit, kde rýchlo zbohatnúť, kde rychlo zbohatnut, najvyšší výnos, najvyssi vynos, najvyší výnos, najvysi vynos, najviší vínos, najvisi vinos, výnos, vynos, vínos, vinos, ako richlo zbohatnut, ako ríchlo zbohatnúť, kde ríchlo zbohatnúť, kde richlo zbohatnut, kde ríchlo zarobiť, kde richlo zarobit, zarobiť, zabobiť, zarobyť, zarobyt, ako sa stať milionárom, ako sa stat milionarom, milionári, milionari, chcem byť milionárom, chcem byt milionarom, chcem biť milinárom, chcem bit milionarom, chcem byť milijonárom, chcem byt milijonarom, milijonár, milijonar, ako sa stať miliojonárom, ako sa stat miliojonarom, rýchle prachy, rychle prachy, rýchle peniaze, rychle peniaze, ríchle prachi, richle prachi, ríchle peniaze, richle peniaze, peňjaze, penjaze, potrebujem peňjaze, potrebujem penjaze, chcem peňjaze, chcem penjaze, rýchle peňjaze, rychle penjaze, ríchle peňjaze, richle penjaze, peňeži, penezi, veľa peňazí, vela penazi, veľa peňazý, vela penazy, chcem peňaze, chcem penaze, potrebujem peňaze, potrebujem penaze, potrebujem eurá, potrebujem eura, chcem eurá, chcem eura, rýchle eurá, rychle eura, potrebujem evrá, potrebujem evra, eurá, eura, euro, éur, eur, eurový účet, eurovy ucet, účet v eurách, ucet v eurach, euri, eury, éury, éuri, bezplatne, bezplatné, zadarmo, bez peňazí, bez penazi, som bez peňazí, som bez penazi, nemám peniaze, nemam peniaze