Financial Life Planner teda FiLiP sústredí vaše bankové účty, investície aj majetok na jednom mieste


Vďaka FiLiPovi máte všetky osobné aj rodinné účty, majetok a investície na jednom mieste. S klientským portálom FiLiP máte nie len dokonalý prehľad o svojich financiách, ale viete si dobre naplánovať aj rozpočet.

Svoje financie si viete vizualizovať a čoskoro vám, FiLiP pomôže aj plniť si dlhodobé ciele a sny. V portáli, ktorý sme vybudovali vďaka silnému švajčiarskemu partnerovi Swiss Life, budete vedieť ľahko zistiť, z ktorého účtu alebo investície môžete peniaze zobrať.

Návod, ako si aktivovať konto FiLiP >>>

Využite skutočné finančné plánovanie
Ak vám na dôležité výdavky často chýbajú peniaze, v budúcnosti budete môcť využiť finančný plán, ktorý vám ponúkne práve FiLiP. Zadáte sumu, ktorú budete potrebovať a spolu s finančným sprostredkovateľom Swiss Life Select nájdete zdroje, ktoré môžete lepšie investovať a teda aj zhodnocovať.

Uvidíte, ako sa vaše ciele napĺňajú
Tieto peniaze sa vám budú potom virtuálne pripisovať do vášho účtu a finančného plánu. FiLiP bude vedieť odhadnúť, ako dlho vám bude trvať splnenie finančného plánu. Takýchto cieľov si budete môcť pridať ľubovoľné množstvo a môžu byť krátkodobé ale aj dlhodobé.

Finančný sprostredkovateľ vždy po ruke
Finančný sprostredkovateľ Swiss Life Select vám vie však už teraz pomôcť takmer okamžite, keďže FiLiP ponúka online chat. Navyše mu môžete svoje konto dočasne sprístupniť, aby vám vedel pripraviť ideálny finančný plán. Sprostredkovateľ môže totiž odhaliť šancu na zhodnocovanie aj tam, kde ju vy ako klient nevidíte. Ak už jeho služby nepotrebujete jednoducho mu prístup znova odoberiete.

Dividenden

Majte prehľad

O stavoch na účtoch v rôznych bankách a investičných spoločnostiach. O hodnote vašich nehnuteľností. O poistných zmluvách, aj keď neboli uzatvorené cez Swiss Life. O svojich peniazoch šetrených na dôchodok.

Happy couple seal a deal with their personal financial advisor at home

Využite výhody

Prepojenie účtov celej rodiny z rôznych bánk. Pripravujeme funkciu presúvania peňazí medzi účtami a platbu priamo cez portál FiLiP. Pridajte si kontakt na svojho finančného sprostredkovateľa, ktorý vám tak bude vždy k dispozícii.

Customer support operator woman smiling at an office

Nechajte si poradiť

FiLiPa dočasne sprístupnite finančnému sprostredkovateľovi, aby vám poradil, ako spravovať vaše peniaze. Prístup môžete kedykoľvek zapnúť a vypnúť . Vaše informácie sú v bezpečí. Uvidíme ich, iba ak sa rozhodnete nám ich sprístupniť.

Ak si chcete pozrieť video, prijmite marketingové súbory cookie. Cookie settings