Financial Life Planner teda FiLiP vám pomôže zorientovať sa v zložitom svete financií. Sústredí vaše bankové účty, investície, majetok či dôležité dokumenty na jednom mieste.

Filip_02
Filip_02

Rodinné financie v mobile

FiLiPa môžete mať už aj vo svojom mobile. Aplikácia vám ukáže stav majetku či prehľad investícií. Vďaka nej môžete tiež podpisovať zmluvnú dokumentáciu.

Notifikácie o platbách 

Zmluvy uzatvorené prostredníctvom Swiss Life Select, máte vo FiLiPovi uložené automaticky a ostatné si tam môžete kedykoľvek jednoducho nahrať. Vďaka notifikáciám už nezmeškáte žiadnu platbu.

Poradca vždy nablízku

Ak budete potrebovať pomoc vášho finančného sprostredkovateľa, môžete sa s ním kedykoľvek spojiť na zabezpečenom chate. Správy zostávajú uložené, takže môžete kedykoľvek nadviazať na predchádzajúcu komunikáciu.

Dvojfaktorová bezpečnosť

Aby boli vaše dokumenty, osobné údaje a  informácie v bezpečí, využívame dvojstupňové overenie. Prihlásiť sa môžete pomocou odtlačku prsta či scanu tváre, alebo štandardne PIN kódom.

Ak si chcete pozrieť video, prijmite marketingové súbory cookie. Cookie settings

FiLiP_LAPTOP orez

Klientsky portál FiLiP vám zjednoduší komplexný svet financií

FiLiP vám uľahčí plánovanie vašej budúcnosti či starostlivosti o váš majetok. S klientskym portálom FiLiP získate prehľad vo svojich financiách. Stačí kliknúť na www.mojfilip.sk

Aké výhody vám prináša klientsky portál FiLiP

 • Získate prehľad vo svojich financiách
  Všetky investičné, poistné, úverové, dôchodkové či vkladové zmluvy máte na jednom mieste. Pridať do systému si môžete dokonca aj tie, ktoré ste neuzatvorili cez spoločnosť Swiss Life Select Slovensko. Získate tak komfortnejšie riešenie poistných udalostí, notifikácie o výročiach zmlúv či prehľa o vývoji vašich investícií.
 • Majte dokumenty vždy poruke
  FiLiP je tiež bezpečné úložistko pre ďalšie dôležité dokumenty ako rodný či sobášny list, kolaudačné rozhodnutie, kartičku zdravotnej poisťovne či občiansky preukaz. Používame najvyšší štandard zabezpčenia akceptovaný bankami, s ktorými je tiež FiLiP prepojený. Máte tak poruke všetky dôležité scany - bezpečne uložené.
 • Plánujte si dlhodobé ciele
  Finančná nezávislosť, budúcnosť detí, predčasný odchod do dôchodku? Je úplne jedno aké sú Vaše ciele do budúcnosti. S FiLiPom si ich naplánujete rýchlo a vždy budete vedieť či ste na správnej ceste v ich napĺňaní.
 • Komunikujte bezpečne
  Pri online chate so svojím sprostredkovateľom sa o svoje dáta nemusíte báť a môžete nadviazať na predošlú konverzáciu. Bežná emailová komunikácia a sociálne siete nie sú totiž bezpečným prostredím pre komunikáciu citlivých finančných informácií. Vo FiLiPovi je možné dokonca digitálne podpísať zmluvnú dokumentáciu.
 • Pripojte si bankové účty
  Vo FiLiPovi ako jedinej aplikácii na trhu, si môžete pripojiť bežné účty až piatich rôznych bánk do jedného systému. Získate tak rýchly prehľad o zostatkoch či každej zrealizovanej platbe bez toho, aby ste vstupovali do jednotlivých internet bankingov.

Návod, ako si vytvoriť konto v klientskom portáli FiLiP >>>

Vytvoriť konto FiLiP

FiLiPa môže využívať každý. Aj vy, aj keď nie ste klientom Swiss Life Select