Prinesieme komfort do vášho života. Pomôžeme vám financovať vaše bývanie. Predstavíme vám vaše individuálne možnosti, vysvetlíme vám podrobnosti a zároveň poradíme, aké podmienky by ste mali splniť, aby sme spolu s vami vyriešili financovanie vášho bývania.

  • Hľadanie riešenia

    Zístíme, aké sú vaše sny, ciele a predstava o bývaní. Budeme komunikovať a efektívne rokovať s bankami tak, aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ.

  • Porovnanie ponúk

    Detailne porovnáme spolu s vami ponuky jednotlivých bánk a ďalších inštitúcií. Vyberieme riešenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

  • Rozhodnutie klienta

    Vy sami sa rozhodnete a my pripravíme všetky podklady k vašej žiadosti. Budeme vás sprevádzať počas celého procesu, až po čerpanie úveru.

Dávame vám prísľub profesionálnej spolupráce

Finanční sprostredkovatelia Swiss Life Select vám poskytnú komplexný prehľad o najlepších možnostiach financovania vo všetkých bankách a stavebných sporiteľniach. Ponúkame vám viac než len úver. S nami získate vynikajúce podmienky, flexibilné riešenia, ako aj spoľahlivé finančné sprostredkovanie založené na širokom prehľade o trhu. Pripravíme pre vás komplexný balík produktov a služieb.

Sila Swiss Life Select spočíva vo výbere silných bánk a sporiteľní. To je správny kľúč k najlepšej stratégii financovania vášho bývania. Bez ohľadu na to, či staviate dom, riešite prestavbu, modernizáciu, alebo potrebujete ochranu vášho bývania, finančný sprostredkovateľ vám pomôže zorientovať sa v množstve ponúk. Spolu s vami určite nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Nespoliehame sa na ponuku jednej banky. Porovnávame toľko ponúk, aby sme pre vás našli optimálne riešenie. Od nás získate koncept financovania, ktorý vám vyhovuje a nie produkt, ktorý chce banka predať.

Mám záujem o najvýhodnejšiu hypotéku

za kolko si nasporite

Tlačové správy

Splňte si túžby. Poradíme vám, ako si nasporiť 50 000 alebo 100 000 eur

Neveríte odporúčaniam, že pravidelným investovaním 10 alebo 20 eur mesačne dokážete nasporiť zaujímavé sumy? Oprávnene. Existuje však spôsob, ako sa k vysnenej sume dopracovať.

Čítať ďalej
ceny nehnutelnusti vs. zivotne minimum

Tlačové správy

Chcete ušetriť a čakáte na pokles cien nehnuteľností? Nemusí sa vám to oplatiť

Plánujete kúpiť nehnuteľnosť a teší vás pokles cien nehnuteľností? Vravíte si, že iba vďaka poklesu je vaše bývanie bližšie k realite, pretože doteraz bola hypotéka na jeho zadováženie príliš nízka? Ako vždy, aj táto minca má dve strany.

Čítať ďalej
Lampugnani_Aufmacher

Životné témy

Zahusťovanie zástavby robí z mesta lepšie miesto pre život

Neexistuje žiadna alternatíva k zahusťovaniu zástavby miest, hovorí architekt a urbanista Vittorio Magnogo Lampugnani. Preto volá skôr po budovaní mestských štvrtí ako internátnych sídlisk. Je za menej regulácie a väčšiu toleranciu medzi susedmi.

Čítať ďalej
ako sa budu presuvat dochodky

Tlačové správy

Ako bude vyzerať presun úspor v 2. pilieri

Prvého júla sa začnú presúvať úspory v rámci druhého piliera. „ Je to (síce veľmi oneskorená) reakcia na zmeny z roku 2013, keď sa v tom najnevhodnejšom čase realizovali presuny úspor do dlhopisových fondov,“ hovorí Škriniar, investičný analytik Swiss Life Select.

Čítať ďalej
znizovanie rizika pri investovani_5.5

Tlačové správy

Nesľubujeme investíciu bez rizika. Ale poznáme spôsoby, ako ho eliminovať

Inflácia vysoká, garantovaný úrok na termínovaných vkladoch nízky a otázka kam umiestniť peniaze stále aktuálna.

Čítať ďalej
priprava na vyssie splatky OG

Tlačové správy

Obávate sa vyššej budúcej splátky? Panika nie je na mieste, ale príprava áno

Obávate sa, čo bude po skončení vašej súčasnej fixácie sadzby hypotéky? Panika síce nie je namieste, no bez povšimnutia to tiež netreba nechávať. Pripraviť na nárast splátky sa dá zhurta i postupne.

Čítať ďalej