Prinesieme komfort do vášho života. Pomôžeme vám financovať vaše bývanie. Predstavíme vám vaše individuálne možnosti, vysvetlíme vám podrobnosti a zároveň poradíme, aké podmienky by ste mali splniť, aby sme spolu s vami vyriešili financovanie vášho bývania.

  • Hľadanie riešenia

    Zístíme, aké sú vaše sny, ciele a predstava o bývaní. Budeme komunikovať a efektívne rokovať s bankami tak, aby ste dosiahli svoj vytúžený cieľ.

  • Porovnanie ponúk

    Detailne porovnáme spolu s vami ponuky jednotlivých bánk a ďalších inštitúcií. Vyberieme riešenie, ktoré vám bude najviac vyhovovať.

  • Rozhodnutie klienta

    Vy sami sa rozhodnete a my pripravíme všetky podklady k vašej žiadosti. Budeme vás sprevádzať počas celého procesu, až po čerpanie úveru.

Dávame vám prísľub profesionálnej spolupráce

Finanční sprostredkovatelia Swiss Life Select vám poskytnú komplexný prehľad o najlepších možnostiach financovania vo všetkých bankách a stavebných sporiteľniach. Ponúkame vám viac než len úver. S nami získate vynikajúce podmienky, flexibilné riešenia, ako aj spoľahlivé finančné sprostredkovanie založené na širokom prehľade o trhu. Pripravíme pre vás komplexný balík produktov a služieb.

Sila Swiss Life Select spočíva vo výbere silných bánk a sporiteľní. To je správny kľúč k najlepšej stratégii financovania vášho bývania. Bez ohľadu na to, či staviate dom, riešite prestavbu, modernizáciu, alebo potrebujete ochranu vášho bývania, finančný sprostredkovateľ vám pomôže zorientovať sa v množstve ponúk. Spolu s vami určite nájdeme riešenie, ktoré vám bude vyhovovať.

Nespoliehame sa na ponuku jednej banky. Porovnávame toľko ponúk, aby sme pre vás našli optimálne riešenie. Od nás získate koncept financovania, ktorý vám vyhovuje a nie produkt, ktorý chce banka predať.