Aj Vás otravuje neustále zadávanie mena priezviska či rodného čísla do rôznych zmlúv? S nami to už viac riešiť nemusíte. „Funkcia SmartID, ktorá je odteraz dostupná pre všetkých klientov, načíta do zmlúv všetky údaje z vášho občianskeho preukazu,“ hovorí o novinke Michal Faltičko, prevádzkový riaditeľ spoločnosti Swiss Life Select.

Vedeli by ste spočítať, koľkokrát ste museli do rôznych zmlúv vypĺňať osobné údaje manuálne? A koľkokrát ste ich museli diktovať niekomu do telefónu? Áno, aj nám sa to zdalo otravné, nepraktické a spôsobovalo to množstvo chýb. Preto vám prinášame prelomové riešenie. „Funkcia SmartID Vám pomôže cez zabezpečený portál zosnímať váš občiansky preukaz a všetky osobné údaje z neho sa automaticky natiahnu do aktuálne uzatváranej zmluvy,“ vysvetľuje funkciu prevádzkový riaditeľ.

Toto riešenie ušetrí čas Vám, ale aj sprostredkovateľom či pracovníkom bánk a poisťovní. „Už sa viac nemusíte obávať chýb a nepresností, ktoré vznikali pri klasickom vypisovaní zmlúv. SmartID vytiahne všetky osobné údaje z vášho občianskeho preukazu a doplní ich do dokumentov za vás,“ upresňuje Michal Faltičko.

Navyše je takéto zdieľanie osobných údajov mimoriadne bezpečné, nakoľko funguje len cez náš zabezpečený portál. SmartID občiansky zosníma a uloží do zmluvy osobné údaje, takže si môžete byť istý, že vaše údaje sú v bezpečí.